Anasayfa » Haberler »
 Hastanemizde sağlıkta ar-ge ve inovasyon eğitimi
HASTANEMİZDE SAĞLIKTA AR-GE VE İNOVASYON EĞİTİMİ
Tarih : 29.05.2017 13:58:57
Okunma Oranı : 823


      VAN KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ VAN EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNDE SAĞLIKTA  ARGE VE İNOVASYON EĞİTİMİ
 
       Hastanemizde AR-GE biriminin DAKA ya sunduğu projenin kabul edilmesiyle Sağlıkta ar –ge ve inovasyon konulu eğitimimiz 22.05/26.05. 2017 tarihleri Arasında hastanemizde yapıldı.

       Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel sekreterliğimizden, hastanemizin idari ve farklı birimlerden 40 kişilik bir gurup olarak gerçekleştirildi. Bir hafta süren eğitimde TKHK ar-ge yapılanması, sosyal sorumluluk projeleri, tübitak ar-ge  destekleri ve  bu projelerin nasıl yürütüleceği ve öneminden bahsedildi eğitimde   aynı zamanda kabul edilebilirliği yüksek projeler geliştirilmesine katkı sağlanması hedeflendi.
DAKA’ dan  yöneticilerin ve hastanemizdeki sağlık profesyonellerinin  katılımı  ile eğitime katılanların hazırladığı  birbirinden  renkli  ve farklı proje sunumları hastanemiz konferans salonunda programı izleyenlere sunuldu.
 
       Sunumların ardından kısa bir kapanış konuşması yapan Hastanemiz yöneticisi Op. Dr. Ümit Haluk İLİKLERDEN Projelerin hastanemiz ve Van Adına heyecan verici ve yenilikçi olduğuna değinerek eğitime katılanlara teşekkür Ettikten sonra.  Eğitimcilere sertifikaları takdim edildi.
ALT SAYFALAR