Anasayfa » Haberler »
 Çocuk hastaların 23 nisan sevinci 24.04.2017
Çocuk Hastaların 23 Nisan Sevinci 24.04.2017
Tarih : 24.04.2017 10:15:07
Okunma Oranı : 665
      Van Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Heybet SEMUR, Hastanemiz Yönetici Başhekimi Op. Dr. Ümit Haluk İLİKLERDEN 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla hastanemiz Çocuk Hastalıkları Servisinde düzenlenen etkinliğe katıldılar.

    Hastanemiz, Çocuk Hastalıkları servisi koridorunda yapılan etkinlik 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı okunarak başladı. Yapılan etkinlikle çocuk hastalar hastalıklarını unutup doyasıyla eğlendiler. Etkinlikte sandalye kapmaca, balon patlatma, kaşıkta yumurta taşıma, dans gösterileri ve şiirler okundu. Etkinlik sonunda Genel Sekreterimiz Op. Dr. Heybet SEMUR, Hastanemiz Yönetici Başhekimimiz Op. Dr. Ümit Haluk İLİKLERDEN ve diğer yöneticiler çocuklara araba, bebek ve çeşitli oyuncaklar hediye ettiler. Yapılan etkinlikle çocuklar ve anneleri oldukça memnun olduklarını, çocukların sağlık sorunları nedeniyle hastane dışında zaman geçiremedikleri ve dolayısıyla moral bozukluğu yaşadıkları ifade edildi. Bu etkinlikle çocuklarına hastane havasından çok şenlik havası yaşattıkları için hastane yönetimine ve özellikle hemşire ve doktor abla ve ağabeylerine çok teşekkür ettiklerini dile getirdiler. 

     Hastanemizde organize edilen ‘’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na. Genel Sekreterimiz SEMUR’a ailesi, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm.Dr.Şevki KONÜR, Hastanemiz Yönetici Başhekimi Op. Dr. Ümit Haluk İLİKLERDEN, Hastane Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Özlem YAZICIOĞLU, Hastane Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü Gülşen DAL DALAZ, İdari Mali Hizmetler Müdürü Orhan DİLER ve çocukları eşlik etti.
ALT SAYFALAR