Anasayfa » Haberler »
 Kaymakam çiçekli hastanemizi ziyareti 06.04. 2017
Kaymakam Çiçekli Hastanemizi ziyareti 06.04. 2017
Tarih : 06.04.2017 16:21:41
Okunma Oranı : 570
           
          Van Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, 1-7 Nisan Kanser Haftası nedeniyle hastanemizde tedavi gören hastaları ziyaret etti.
 
         Atıf Çiçekli, beraberindeki Edremit Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yavuz Pazarbaşı ve Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nevzat Kazanç ile hastanemiz ziyaret etti.
     Hastane Yöneticimiz Op. Dr. Ümit Haluk İliklerden, Başhekim Yardımcısı Niğmetullah ALAN ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülşen Dal Dalaz tarafından karşılanan Atıf Çiçekli, Palyatif Servisinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek çiçek verdi. Hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet etti, sorun ve taleplerini dinleyen Çiçekli, Doktorlarımızdan hastaların tedavi süreci hakkında bilgiler aldı.
 
      1-7 Nisan Kanser Haftası nedeniyle böyle bir ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getiren Çiçekli, “Tedavi gören vatandaşlarımızı yalnız bırakmayarak destek veriyoruz. Kanser hastalığı, kalp ve damar hastalıklarının neden olduğu ölümlerin ardından dünyada ikinci sırada yer almaktadır. Bu hastalık, aynı zamanda yüksek moral isteyen bir hastalıktır. Biz de zaman zaman hastalarımızı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulunarak moral veriyoruz” dedi.

ALT SAYFALAR