Anasayfa » Haberler »
 Erciş devlet hastanesinden ''minik hayaller çocuk mağazamıza'' anlamlı destek
Erciş devlet Hastanesinden ''Minik Hayaller Çocuk Mağazamıza'' Anlamlı Destek
Tarih : 24.03.2017 15:59:44
Okunma Oranı : 1143
       Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. Heybet Semur, Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi, çalışanlarının desteği ile hayata geçirdiği 'Minik Hayaller Çocuk Mağazamızın hizmete açıldığı 2 Mart 2017 tarihinden bu yana; yardımsever kurum ve vatandaşlarımızdan olumlu mesaj ve destekler aldık;  Projenin hastanede kalan ve ihtiyaç sahibi olan çocuklar ile aileleri için büyük avantaj sağlayacağını söyledi.

       Hastane çalışanlarının topladığı malzemelerle mağazanın hizmet verdiğini anlatan Op. Dr. Semur, şöyle konuştu: 

      'Bütün çalışanlarımız ellerinden geldiği kadarıyla evlerinden veya satın aldıkları malzemelerle mağazamızı doldurdu. Biz hastanemizde yatan hastalarımız başta olmak üzere ihtiyacı olan bütün hastalarımızın bu mağazamızdan ücretsiz yararlanmasını sağlıyoruz. Çocuk elbiseleri, oyuncaklar, çocuk bakım ürünleri olmak üzere çok sayıda malzeme bulunuyor.
 
       Ve bu günde 'Minik Hayaller Çocuk Mağazamıza, Erciş Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Meryem Özdemir ve Hastane Çalışanlarının çok anlamlı desteği olmuştur, desteklerinden dolayı Erciş Devlet Hastanesi Yönetimine ve çalışanlarına yardıma muhtaç çocuklarımız adına teşekkür ederiz dedi.

    
ALT SAYFALAR