Anasayfa » Haberler »
 ‘’acil servis hizmeti bir ekip işidir.’’ 22.12.2016
‘’Acil Servis Hizmeti Bir Ekip İşidir.’’ 22.12.2016
Tarih : 22.12.2016 11:59:50
Okunma Oranı : 1160

        SB. SBÜ. Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi Van ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.
Hastane acil servisine okulda yerli malı haftası etkinliği kapsamında yedikleri yiyeceklerden dolayı mide bulantısı, kusma, baş ağrısı ve halsizlik şikâyetiyle müracaat eden 30 kişilik ilkokul öğrenci grubunun müdahalelerini hızlı ve koordineli bir şekilde başarıyla müdahale edip yöneten SB. SBÜ. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Acil Servisi Nöbetçi Doktoru Dr. Tayyar TARCAN, Dr. Mehmet TAŞ, Dr. Selahattin DEMİRBAŞ, Deniz İrem ERSOY, Çocuk Uzmanı Dr. Zerrin EPÇAÇAN KARAKUŞ ve ekibine Van Sağlığı adına ve Van Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Heybet SEMUR teşekkürlerini ifade ederek, acil servis hizmetinin fedakârlık, sabır ve emek isteyen bir hizmet olduğunu dile getirdi.

      SB. SBÜ. Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Acil Servis Doktoru Tayyar TARCAN:’’ İşimizi seviyoruz dolası ile insanları seviyoruz. Bize gelen her vaka önemlidir, hele ki çocuk hasta söz konusu ise daha hassas olmak gerektiğinin bilincindeyiz. Çocuk hastalarımız, ailelerinin kıymetlileri oldukları gibi bizlerin, hastanemizin ve ekibimizin de kıymetlileridirler. Yeri geldiğinde nazlarını, ağlamalarını çekmek, biz abileri ve ablalarına da düşmektedir. Bizler önemli ve aynı zamanda hayırlı bir hizmet sunduğumuzu unutmuyor, her daim bunun farkındalığıyla hizmetlerimizi sunuyoruz. Çocuk Acil Servisi Ekibimizin oldukça güçlü olduğuna inanıyorum. Çünkü ‘’ ACİL SERVİS HİZMETİ BİR EKİP İŞİDİR.’’Bu gün burada ekipçe 30 kişilik toplu bir vakayı yönettik. Ekibime teşekkürlerimi sunuyor ve kendileriyle çalışmaktan mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum.’’diyerek düşüncelerini ifade etti.

       SB. SBÜ. Van EAH Çocuk Acil Servisi Doktoru Tayyar TARCAN ve ekibi, kendilerine müracaat eden hastalara gösterdiği yakın ilgi ve güler yüzleri ile hastalarının beğenisini kazandı ve kazanmaya devam ediyor.
ALT SAYFALAR