Anasayfa » Haberler »
 Otopark alan genişletme çalışmalarımız devam ediyor 28.11.2016
Otopark Alan Genişletme Çalışmalarımız Devam Ediyor 28.11.2016
Tarih : 28.11.2016 13:14:10
Okunma Oranı : 555          Hastanemiz sınırları içinde bulunan, otopark sıkıntılarını gidermek için yönetimimiz alan genişletme çalışmalarına hız verdi.
Tedavi için hastanemize gelen hasta ve hasta yakınlarının araçalarını güvenli bir şekilde park edecekleri '' otopark sıkıntısı yaşamamaları için '' Yönetimimiz çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
       Yapımı tamamlanan 240 araçlık otoparkta; ayrıca 220 metre çift şeritli ambulans yoluda düşünülerek, abmulansların trafiğe takılmaları engellenmiş olup, acil hastalarımız bir an önce hastanemiz aciline itikal edilerek tedavi altına alınmaları sağlanacaktır.  olumsuz hava koşıllarına rağmen kısa sürede yapımı tamamlanan acil otoparkımız 03.11.2016 tarihi itibari ile hizmete açılacaktır.

      Hastanemiz İdari ve Mali İşler Müdürü Orhan DİLER, çalışmaları yerinde inceleyerek yapım aşamasında olan otopark alanını dolaştı; çalışmalar hakkında bilgiler alan İdari ve Mali İşler Müdürü Orhan DİLER'e Müdür Yardımcıları Ömer AKBABA, Ömer AKYÜZ, MEHMET Salih SELÇUK, Birim Sorumlusu Turgut GÜLEÇ eşlik ettiler.
ALT SAYFALAR