Anasayfa » Haberler »
 Genel sekreterliğimiz bünyesinde kızılay’a kan bağışı kampanyası gerçekleşti.17.11.2016
Genel Sekreterliğimiz Bünyesinde Kızılay’a Kan Bağışı Kampanyası Gerçekleşti.17.11.2016
Tarih : 24.11.2016 09:01:37
Okunma Oranı : 645
Van Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği olarak ‘’Kanın Acil Bir ihtiyaç Olmadığını, Sürekli Bir İhtiyaç Olduğunun’’ bilinciyle kurumumuza kan bağışı için Kızılay Kan Bağışı Ekibi davet edildi. 
Kan Bağışı Etkinliğine Van Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Heybet SEMUR, İdari Hizmetler Başkanı Yaşar BEYGO, SB.SBÜ. Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. İlhan AYDIN, Başhekim Yardımcısı Dr.Ahmet OFLAS, İskele Ek Hizmet Binası Başhekim Yardımcısı Dr. Onur MAHMUTOĞLU, İdari Mali Hizmetler Müdürü Orhan DİLER ,Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü Gülşen DALAZ katılım sağlayarak destek verdiler.Yöneticilerimizin yoğun ilgi ve duyarlılık gösterdiği bağış kampanyasında, kurumumuz sağlık personelleri dahil olmak üzere çay birimi ve teknik birimlerinde katılımı ve duyarlılığı oldukça fazla oldu. Ayrıca Kan Bağışı Etkinliğimizde kurumumuz komşu kurumu olan 112 Acil ,UMKE’de davet edilerek destek sağlanıldı. Son olarak eczane, fırın ve bakkal gibi yakın esnaf komşularımızda davet edilerek kan bağışında bulunularak destek verildi.
Etkin geçen kampanyamızın, insanlarımıza candan yapılan bir bağış olduğuna inanıyoruz.Katkı sunan bütün çalışma arkadaşlarımıza ve esnaf arkadaşlara teşekkürlerimizi iletiriz.
ALT SAYFALAR