Anasayfa » Haberler »
 Hastanemizde hemşireler, ebeler ve anneler günü etkinliği…. 13.05.2016
Hastanemizde Hemşireler, Ebeler ve Anneler Günü Etkinliği…. 13.05.2016
Tarih : 13.05.2016 10:41:49
Okunma Oranı : 1269
       Hastanemiz konferans salonunda, Yönetimimiz tarafından sağlıkta büyük ve vazgeçilmez yerleri olan Hemşire ve Ebelerimizin günlerini büyük bir organizasyonla kutladık.
       Kutlamaya, TKHK Daire Başkanı Carullah KOCAELİ, Van İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Heybet SEMUR, Tıbbi Hizmetler Daire Başkanı Uzm. Dr. Şevki KONÜL yani sıra, Van Eğitim Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç.Dr. Sevdegül KARADAŞ, Hastanemiz Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Özlem YAZICIOLU, İdari Mali Hizmetler Orhan Diler, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülşen DALDALAZ ve hastanemizde görevli Hemşire, Ebe ve diğer personellerimizde katıldı.
       Programda;  Van İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Heybet SEMUR, Hastanemiz Yöneticisi Doç.Dr. Sevdegül KARADAŞ ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülşen DALDALAZ’IN Sağlıkta hemşire ve Ebeliğin meşakkatli bir yol olduğu, sağlık hizmetleri verirken yaşadıkları sorunlar, çalışma koşulları, sağlıkta kaliteli hizmet için yaptıkları fedakârlıklar ve tarihçeleri anlatıldı.
        Hemşirelik hizmetinde 40. Yılını doldurmuş ve halen çalışmakta olan hemşiremiz Gülbest USLU hanıma, Genel Sekreter Op. Dr. Heybet SEMUR tarından plaket takdim edildi. Ayrıca hastanemiz Yönetimi tarafından, meslekte 30. ve üstü hizmet veren diğer Hemşire ve Ebelere teşekkür belgesi verildi.
        Hastanemizde görev yapan hemşire, Ebe ve Annelere gül verildikten sonra kokteyl ikramında bulunuldu. Van Borsa İstanbul Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin hazırlayıp sahneye uyarladıkları skeçler sahnelendi, canlı müzik sonrasında program sona erdi.
ALT SAYFALAR