Anasayfa » Haberler »
  hastalarımızı evlerinde ziyaret etmeye devam ediyoruz
Hastalarımızı Evlerinde Ziyaret Etmeye Devam Ediyoruz
Tarih : 26.04.2016 17:25:04
Okunma Oranı : 989
            Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Gülşen DALDALAZ ve ziyaret ekibi olarak hastanemizde tedavi olan sağlığına kavuşan, tedavileri devam eden hastalarımızı ‘’ev ziyaretleri’’ kapsamında ziyaret etmeye başladı.
          Bu kapsamda, hastanemiz Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülşen DALDALAZ, ev ziyaretlerinde, hasta ve aileleriyle hastanemizde tedavi gördükleri sürede yaşadıkları olumlu ve olumsuzluklar görüş alışverişinde bulundu. Hastanemiz Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülşen DALDALAZ ve ziyaret ekibine çok yakın davranan ev sahipleri Hastanemiz ziyaret ekibinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
         Ev ziyaretleri esnasında hasta ve yakınlarıyla bol sohbet ve neşeli geçmesinin yanında Duygusal anların yaşandığı zamanlarda oldu…!
        Hastanemiz Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülşen DALDALAZ; Kamu Hastaneler Birliği İl Genel Sekreterliğimiz ve Hastanemiz Yönetiminin tek gayesi, hastalarımız ve yakınlarının daha kaliteli sağlık hizmetleri ve hasta memnuniyeti için canla başla çalışmak  olduğunu dile getirdi.
ALT SAYFALAR