Anasayfa » Haberler »
 Hastalarımızı evlerinde ziyaret etmeye devam ediyoruz.
Hastalarımızı Evlerinde Ziyaret Etmeye Devam Ediyoruz.
Tarih : 23.02.2016 15:27:33
Okunma Oranı : 780

     Hastanemiz bünyesinde Evde Sağlık Hizmetleri ve Hastane Yöneticileri tarafından hastalarımız evlerinde ziyaret edilmektedir.
'Ev Ziyaretleri' kapsamında hastanemiz Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Murat ÖRÜN, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Nisagül DURĞUN, Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlusu Gülsüm UÇAR, Kardiyoloji Servis Sorumlu Hemşiresi ve Göğüs Cerrahi Servis Sorumlu Hemşiresi hastanemizde tedavi olup taburcu olan hastalarımızı evlerinde ziyaret ettiler.
 
    Ziyaret esnasında hasta ve yakınları ile sohbet eden Müdür Yardımcılarımız Murat ÖRÜN ve Nisagül DURĞUN, Birim Sorumlusu ve Servis Sorumlu Hemşirelerimiz, hastane giriş işlemlerinden taburculuğa kadar geçen tüm süreci sorgulayarak hastalarımızın ve yakınlarının duygu ve düşüncelerini dinlediler.
 
    Evlerinde ziyaret edilen hastalarımız; aldıkları tedavi ve bakım hizmetlerinden çok memnun kaldıklarını,  personellerimizin güler yüzlü ve çok ilgili olduklarını, hastanemizde kaliteli sağlık hizmeti aldıklarını ve ayrıca  'Ev Ziyaretleri'nden memnun olduklarını belirttiler.
ALT SAYFALAR