Anasayfa » Haberler »
 Dömer dil kursu hasta çocukları sevindirdi…
Dömer Dil Kursu Hasta Çocukları Sevindirdi…
Tarih : 25.03.2015 16:37:25
Okunma Oranı : 1322
   
       Dömer Languange School, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde daha önce oluşturulan çocuk salonunu yeniden dizayn etti.
      Dömer Languange School, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanemiz Çocuk servisinde daha önce oluşturulan çocuk salonunu yeniden dizayn etti. Çocuk Servisi'ndeki hasta çocukların tedavileri süresince öğretmen nezaretinde oyun oynamaları ve kişisel becerilerini geliştirmeleri amacıyla oluşturulan salon, Dömer Languange School tarafından yeniden dizayn edilerek içerisine birçok oyuncak ve eğitici Gereçler alındı.
          Salonun zeminini komple değiştiren Dömer Languange School yetkilileri, ayrıca salon içerisine oyuncak dolabı, kitaplık, top havuzu, malzeme dolabı, okuma kitabı, boyama malzemeleri ve kitapları, 300 adet oyuncak, hikâye kitapları ile eğitici ve kişisel beceri geliştirici malzemelerle alarak çocukları sevindirdi.
       Yeni görünümüyle Tanıtımı Yapılan eğitim ve oyun salonu, tanıtım esnasında Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Cafer Alhan, Hastane Müdürü Zahir Karataş, hastane idarecileri ve çocuklar da hazır bulundu.
ALT SAYFALAR