Anasayfa » Haberler »
 Genel cerrahlarımız başarılı bir ameliyata daha imza attı…
Genel Cerrahlarımız Başarılı Bir Ameliyata Daha İmza Attı…
Tarih : 15.04.2014 15:18:36
Okunma Oranı : 2042
  Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanemiz, yaptığı başarılı hizmetler sonucunda Türkiye’nin en batısından bile hasta kabul ediyor.
  Bir zamanlar büyükşehirlere hasta sevki yapan Van, artık büyükşehirlerden hasta kabul ediyor. İzmir'in Bornova ilçesinden gelen Aylin Taş,  hastanemizde halk arasında 'tüp mide' olarak bilinen 'Laparaskopik Vertical Sleeve Gastrektomi' ameliyatı oldu.
  Hastane olarak bölgedeki 7 ile hizmet vermenin dışında Türkiye'nin önemli merkezlerinden de artık hasta kabul etmeye başladık. Hastanemiz 'Hastane olarak Van ile birlikte 7 ile, yaklaşık 3,5 milyon nüfusa hizmet vermekteyiz. Sadece Van’dan değil, bölgedeki birçok merkezden, hatta ülke dışından İran, Irak ve Ermenistan'dan bile hastalarımız oluyor ancak Türkiye'nin en batısından, İzmir'den ilk defa hasta misafir ediyoruz. Hastamızın İzmir'den geliyor olması, bizim için biraz daha anlamlı. Bu konuda bizi tercih etmesi, hastanemizi tercih etmesi, bize ayrıca gurur vermektedir.
   Ameliyatı gerçekleştiren hastanemiz Doktorları, Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Dr. Muzaffer Önder Öner ve Op. Dr. Mehmet Kadir Bartın, Obezite polikliniğinin başarılı çalışmalarında hizmetlerine devam edeceklerdir.
 
ALT SAYFALAR