Anasayfa » Haberler »
 Kürtçe dil eğitimini tamamlayan katılımcılara sertifikaları verildi…
Kürtçe Dil Eğitimini Tamamlayan Katılımcılara Sertifikaları Verildi…
Tarih : 28.02.2014 13:35:06
Okunma Oranı : 1939
Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanemizde hastalara daha iyi hizmet verebilmek için hastanemizde görev yapan doktor ve sağlık personellerine Kürtçe öğretebilmek için DAKA teknik destek programı kapsamında Kürtçe dil eğitimi alan katılımcılara sertifikaları verildi.

Mardin Artuklu Üniversitesi Yaşayan Diller Enstitüsü Öğretim üyeleri tarafından, doktor ve sağlık personeline 10 gün boyunca Kürtçe dil eğitimi hastanemizde verilerek, eğitimi başarıyla tamamlayan tüm katılımcılara sertifika verildi.

 Hastanemiz toplantı salonunda düzenlenen sertifika törenine, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Yaşayan Diller Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Kadri YILDIRIM, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanemiz Yöneticisi Yrd. Doç.Dr. Murat TOPRAK’ı temsilen Başhekim yardımcısı Dr. Metin ERDEN, Hastanemiz Başhekimi Op. Dr. Özcan ÖKTEM’i temsilen, Başhekim yardımcısı Ecz. Murat ÖZCAN, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanemiz Müdürü Mehmet Zahir KARATAŞ, Hastanemiz Müdür Yrd. Levent SONĞUR, Doktorlar ve sağlık personelleri katıldı.
ALT SAYFALAR