Anasayfa » Haberler »
 Hastanemiz hemşireleri ve ihh iş birliği ile suriye’ye yardım kermesi düzenlendi…
Hastanemiz Hemşireleri ve İHH İş Birliği İle Suriye’ye Yardım Kermesi Düzenlendi…
Tarih : 28.01.2014 12:05:44
Okunma Oranı : 1892
   Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan hemşireler, İHH İnsani Yardım Vakfı işbirliğiyle Suriyelilere yardım amacıyla kermes düzenledi.

   Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanemizde görev yapan hemşireler, İHH insani yardım vakfı gönüllüleri  işbirliğiyle Suriyelilere yardım amacıyla kermes düzenledi.

   Hastanemiz Başhekimi Op. Dr. Özcan ÖKTEM, yapılan yardımın hastane idari işler katında gerçekleştirdiklerini belirti. Düzenlenen ve iki gün sürecek olan kermese, hasta yakınları ve hastane çalışanları yoğun ilgi gösterdi hastanemiz Başhekimi Op. Dr. Özcan ÖKTEM, hemşirelerin İHH insani yardım vakfı  işbirliğiyle Suriyeliler için kermes düzenlemeyi talep ettiğini, kendilerinin de bunu uygun gördüğünü söyledi.

   Hemşirelere duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür eden Op. Dr. Özcan ÖKTEM, 'Hemşirelerimiz Suriye'de ezilen, zulüm gören kardeşlerimiz için kermes düzenlemek istedi. Böylece her zaman onların yanında olduğumuzu göstermek istediler. Biz de onlara elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık' dedi.

   Kermes açılışına, Kamu Hastaneleri Birliği Van İl Sekreteri Yrd. Doç.Dr. Vural POLAT, Mali Hizmetler Başkanı Ramazan AKÇAKAYA, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Nuri ACAR yanı sıra, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanemiz Yöneticisi Yrd. Doç.Dr. Murat TOPRAK ve Başhekim Op. Dr. Özacan ÖKTEM ve tüm idarecilerimiz de katılmıştır.
ALT SAYFALAR