Anasayfa » Haberler »
 Hastanemizde toplu açılış töreni yapıldı…
Hastanemizde Toplu Açılış Töreni Yapıldı…
Tarih : 18.01.2014 14:38:26
Okunma Oranı : 1305
   Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanemiz konferans salonunda  düzenlenen toplu açılış törenine Van Valisi Aydın Nezih DOĞAN, Adalet Ve Kalkınma Partisi Van milletvekilleri Mustafa BİLİCİ ve Fatih ÇİFTÇİ, Van Belediye Başkan Vekili Fazıl KAYA, YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami BATTAL, Van Sağlık İl Müdürü Dr. Bilal ACAR, Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Vural POLAT, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanemiz yöneticisi Yrd. Doç.Dr. Murat TOPRAK, Hastanemiz Başhekimi Op. Dr. Özcan ÖKTEM, Hastanemiz Müdürü Mehmet Zahit KARATAŞ, İl Emniyet Müdürü Ümit YURDAKUL, hastanemiz İdarecileri ve Hastanemiz çalışanları katıldı. 
 
   Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Özcan ÖKTEM'in, katılımcılara yeni açılan birimler hakkında kısa bilgiler sunmasının ardından bir konuşma yapan Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Vural POLAT, yeni açılan birimlerle birlikte Van'dan  il dışına hasta sevklerinde ciddi oranda azalma olacağını belirtti.
 
   Van İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal ACAR, Ak Parti Van Milletvekilleri Mustafa BİLİCİ,Fatih ÇİFTÇİ, Van Valisi Aydın Nezih DOĞAN'ın yaptıkları kısa konuşmalardan sonra plaket sunulması ve yeni açılan birimlerin gezilmesi ile tören son buldu. 
 
ALT SAYFALAR