Anasayfa » Haberler »
 Yrd. doç. dr. vural polat görevinin başında...
Yrd. Doç. Dr. Vural POLAT Görevinin Başında...
Tarih : 31.12.2013 11:17:22
Okunma Oranı : 1032
Ülke genelinde Kamu Hastane birliklerinin 2 Kasım 2011 tarihinde kurulması sonrası ilimizde aynı tarihte Van İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğimiz kurularak hizmetlerini 1 yıldır sürdürmektedir.

  Tüm kamu Hastaneleri Birlikleri gibi ilimizde kuruluş süresi ile beraber tüm hastanelerimizde ciddi hizmet farklılıkları oluşmuştur. Bağlı sağlık tesislerimizin tüm hizmet alanlarında İdari, Tıbbi ve Mali hizmetlerinde kamu yararını gözeten uygulamalarının sağladığı belirgin farklar oluşmuş, Türkiye Kamu Hizmetleri Kurum Başkanlığımızca da takdirle karşılanmış ve Van ili Kamu Hastaneleri Birliğimiz Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Vural POLAT yapmış olduğu tüm hizmetleri takdirle karşılanmıştır.

   Son zamanlarda Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna bağlı birkaç ilin Genel Sekreteri ile birlikte Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Vural Polat ın Ankara' ya çağrıldığı, görevinden istifa ettiği ya da alındığı yönünde haberler yer almaktadır. Toplantı amacı ile Ankara da bulunan ve13.11.2013 tarihinde Van’ a dönen Yrd. Doç. Dr. Vural Polat, Konu hakkında yaptığı açıklamada “Ankara da bulunma sebebinin istişare amaçlı olduğunu, böyle bir durumun olmadığını, kendisinin görevinin başında olduğunu ve haberlerin gerçeği yansıtmadığını beyan etti.

   Genel Sekreterimiz Yrd. Doç. Dr. Vural Polat görevinin başında olup, Kamu yararını esas alarak, hakka ve adalete uygun hizmet anlayışı ile görevine devam ettiği Kamuoyuna önemle duyurulur…
ALT SAYFALAR